Konteyner Nakliye

konteyner nakliyesi

Konteyner nakliye yapan firmamız sizlere özel tekliflerle çözümler sunmaktadır. Tek araçla yaşam alanlarınızı yani konteyner nakliye hizmetini hem yüklüyor hem taşıyor hem istediğiniz noktaya bırakıyor. Özel yol izin belgesi ile sorunsuz bir taşımacılık deneyimi sunmaktadır.Özel yol izin belgesi olmayan firmalara itibar etmeyiniz. Nedeni şöyleki konteyner lar özel yük kapsamına girmektedirler.Genişlik olarak yanlardan taşma yapmaktadır. Trafik kanununda 2.5 mt genişliğini geçmesini yasakladığından dolayı geniş yük kapsamına girmektedir konteyner lar.Cezai yaptırımlarıda yoldaki denetlemelere denk gelinmesi halinde konteyner ve vinçli aracı belgesiz yola çıktığı için yediemin otoparkına çekmektedir.Zaman ve maddi kayıplar yaşamamanız için özel yük yol izin belgesi olan firmalardan hizmet almanızı tavsiye ediyoruz.

Konteyner Taşıma Araçları

Konteyner taşıma için özel imal edilen vinçler ile artık daha kolay nakliye yapılmaktadır.Vinç bom grubunun aracın yanına katlanmak sureti ile kasada konteyner taşıma imkanı doğmaktadır.Yan kapakları açarak ve kasanın uzayan ek kısmını açarak 7 metreye kadar olan yüklerinizi kasa içinde konteyner taşıma ktadır.İster bağ bahçe isterseniz şantiye gibi yerlere istediğiniz zamanda konteyner nakliyesi yapmaktayız. İsterseniz diğer firmamızdanda hizmet alabilirsiniz http://www.istanbulmobilvinc.com/bolgeler/konteyner-tasima/ Konteyner taşıma ücretleri ise bize detay vermeniz halinde teklifimizi sunmaktayız. Konteyner nakliye ücreti gidilecek uzaklığa konteynerın boyutlarına orantılı olarak hesaplanmaktadır.Acil vinç ile günün her saati Heen Ara Hemen Kirala.

Çift Kırma Vinç İle Konteyner Uzak Noktalara İndirme

Prefabrik Yaşam Alanı İstediğiniz Yere Taşıyalım

Yaşam alanlarınız hızlı ve ucuza taşıyalım. Sadece nakliye değil istek halinde konteynerlarınız araçlara yükleme ve indirme işlemlerinide yapmaktayız. Kasa içine sığmayan 7 metre ve üzeri yaşam alanlarınızı ise kamyon tır veya daha büyük boyutlar için özel uzayan tır dorseleride temin ederek çözüm sunmaktayız.Kiralık vinç ihtiyaçlarınızı buradan bakarak bizlere ulaşabilirsiniz http://www.acilvinc.com/kiralik-vinc/Konteyner taşıma aparatı özel kancalı zincirler ile üst köşelerden bağlanan yapıyı vinç kasasına bırakarak daha sonrada bom grubunu yana katlamak sureti ile ilk işlemimiz bitiyor.Daha sonra spanzet ve gerdirmeler ile sağlamlaştırılan bağlantılarla yola çıkma vakti geliyor.Uzaklığa göre uygun rotayı çizdikten sonra orta hızda konuma ulaşıp konteynerı hazırlanan konuma bırakıyoruz.

İster Ara İster Ofisimize Gel

Teklifimizi Duymadan İş Yapmayın

0537 937 09 92

0212 596 61 86

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir