Vinç Kiralama

istanbul vinç kiralama

Vinç kiralama projelerinizde ihtiyacınız olan vinç kiralama hizmeti, profesyonel ve uzman ekibiyle sizlere sunmaktadır. Acil vinç olarak İstanbul Avrupa yakası günün heranında ihtiyacınız olan vinçleri mevcut kullanıma hazırdır.2004 yılından bu yana İstanbul’da Vinç kiralama hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini hedef edinmiş firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için günün heranında anlaşma halinde gecede var gücüyle çalışıyor. Vinç kiralama ve Vinç nakliyat taşımacılık gibi kapsamlı operasyonlarda sizlere farklı bir hizmet deneyimi yaşatmaktadır. Kamyonlu vinçlerimiz ihtiyaçlarınızı analiz ederek gerekli araçları iş sahasına yönlendirerek çözüm sunmaktadır. Fiyat tekliflerimiz için departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

çift kırma vinç

NEDEN ACİL VİNÇ KİRALAMADAN HİZMET ALMALIYIM?

Vinç kiralama sektörü ve firmalar hergeçen gün gelişmekte artan firma sayıları ise tam bir kafa karışıklığına neden olmaktadır.Vinç hizmeti riskli bi sektördür.Bunun için çalışmak istediğiniz vinç firmalarında sektörde çalışmaları için gerekli olan yetki ve izin belgeleri varmı bunları sorunuz.En ufak iş kazasında bile belgesiz çalıştırılan vinçler büyük sorunlara yol açmaktadır.Lütfen iş güvenliği belgeleri, ulaştırma bakanlığının verdiği k yetki belgesi, operatör belgesi, sigorta girişi, yetkilendirme yazısı, araç muayne belgesi ve 3 aylık yapılan mmmo mühendis onaylı periyodik belgesini vinç firmanızdan isteyiniz.
Yukarıda yazmış olduğumuz bütün belgeler firmamızda mevcuttur ve iş başı yapılmadan sizlere sunabiliriz. Kiralık vinç hizmeti için sayfamızı ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz
http://www.acilvinc.com/kiralik-vinc/
Projelerinizde operasyonlarınızda vinç kiralama hizmeti vermek için bizlerden sunum teklif öneri ve fikir alabilirsiniz.Uzman vinç operatörlerimiz, belgelerimiz ve bakımlı güncel vinçli araçlarımızla söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz fiyatlarla deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.

vinç kiralama accentası


VİNÇ KİRALAMA İLE NELER YAPIYORUZ?

Vinç kiralama hizmeti veren firmamız insan gücü ile kaldırılamayan yüklerin olduğu bütün alanlarda çalışmaktadır.Bu bazen konteyner taşıması bazen makina yükleme indirme bazen inşaatlarınızda tuğla demir meremer gibi ağır yüklerinizi katlara çıkarmak gibi operasyonlar olabilir.Vinçler bütün sektörlerin vazgeçilmezidir.Sepetli vinç kiralama ile insanların ulaşamadığı yere basit güvenli bir şekilde çalışma olanağı sunmaktadır.Kısa kısa neler yapıyoruz.

Konteyner yükleme, indirme, taşıma
Makina yükleme, indirme, taşıma
Direk dikme
Trafo yükleme
Yük konteynerında gelen makina yük ve makinaları indirme
İnşaatlara tuğla ytong verme
Çatılara kiremit kereste profil membran çıkarma
Kum çimento fayans mermer verme
Klima üniteleri montajı demontajı
Tabela, totem tabela dikme
Reklam çalışmaları
Depo kasa yükleme indirme taşıma
Kazalı araçları kurtarma çekme düzeltme
Forklift makaslı platform katlara çatıya verme
Kolon demir dikme
Uzmanlık alanlarımız ağır sanayı fabrika atölye taşımaktır.
Vinç girmeyen yerlerde özel techizatlarla yürütme kapıya kadar çıkarma gibi işler yapmaktayız.

Kardeş firmamızıda ziyaret ederek teklif alabilirsinizhttp://www.bomcu.com

BİZİ ARAYIN

0537 937 09 92

0212 596 61 86

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir